Warning: Use of undefined constant post - assumed 'post' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ilamemru/public_html/wp-content/themes/ilamemruz/category.php on line 1
گزارش - پایگاه خبری تحلیلی ایلام امروز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 20 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش ایلام امروز؛ ۲۹بهمن سال ۱۳۹۸ اولین نمونه کرونا در آزمایشگاه ویروس شناسی کرونا دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تشخیص داده شد . از شروع اولین همه گیری کرونا در کشور دو سالی می گذرد ،دو سال سرشار از فراز و فرودها و دخالت عوامل و نگاههای مختلف سیاسی و مذهبی که حاصل آن تا این لحظه مرگ ۱۳۳هزار و‌دویست و نود وچهارهموطن بوده است . دو سالی که این همه گیری جهانی بدترین آسیب ها را از حیث اقتصادی ،اجتماعی و روانی بر ...

نقشه طرح هادی روستای تخت بسطام آماده اجرایی شدن است بازدید فرماندار چرداول و جمعی ازمدیران شهرستان از روستای تخت بسطام به گزارش پایگاه خبری ایلام امروز، پس از انتشار خبر مربوط به مشکلات روستا با تیتر تخت بسطام روستای گم شده در ایلام امروز، فرماندار شهرستان چرداول همراه معاون سیاسی امنیتی، بخشدار بخش زاگرس و مدیران بخش های مختلف از این روستا بازدید بعمل آوردند. صرف کریمیان در این بازدید گفت: علت بخش زیادی از ...

به گزارش ایلام امروز، تیم فوتسال چوار ۶۵ ایلام بعنوان تنها نماینده رسمی استان ایلام در لیگ دسته یک فوتسال کشور با کم محلی مسئولین در خانه خود مظلوم است. اسکوربورد چالش جدید فوتسال ایلام علیرغم حضور تیمی از استان در رقابت های لیگ یک، با کمال تاسف شاهد عدم وجود حداقل های لازم برای برگزاری این مسابقات هستیم. مهمترین چالش سالن شهدای قلاویزان، نداشتن اسکوربورد می باشد که با وجود پیگیری های متعدد دوساله، هنوز حل نشده است. بی ...

تخت بسطام روستایی گم شده
05 دی 1400

بسیاری از روستاهای استان ایلام به دلیل شکل‌گیری پدیدن نسبتا جدید روند مهاجرت معکوس از شهر به روستا مجددا رونق پیدا‌ کرده اند و ساکنین قبلی به آنها بازگشته اند اما این روستاها با مشکلات زیادی رنج می برند یکی از روستاهایی که طی همین روند مجددا سکنه زیادی پیدا کرده است تخت بسطام است روستایی که برای مسئولین فراموش شده است.

جاده هایی به رنگ خون / آقای استاندار چاره ای بیندیشید
29 آذر 1400

آقای استاندار ! متاسفانه روزانه شاهد وقوع حوادث رانندگی متعدد در محورهای مواصلاتی این شهرستان هستیم، بسیاری از این حوادث نیز منجر به مصدومیت و جان باختن همشهریان و حتی هموطن های خود در محور های موصلاتی شهرستان دهلران هستیم ، محورهای کم عرضی که به محلی برای ترانزیت کالا به کشور عراق تبدیل شده است و سالهاست دولت ها و مسئولان وعده چند خطه کردن آنها را می دهندولی تا به امروز در پس وعده آنها گم شده است !

مسکن مهر دهلران در زندان بی مهری مسئولان
23 آذر 1400

قصه پر غصه تکمیل واحد های مسکن مهر دهلران با گذشت بیش از 15سال هنوز که هنوز است در پس وعده های یکی پس از دیگری مسئولان در بحث تکمیل زیرساخت ها به یک بحران تبدیل شده است بحرانی که چیزی جز سوء مدیریت ها ،مدیران پیر ،خسته و تکراری عاملی دیگر ندارد !

پیگیری آخرین وضعیت کودک هلیلانی در ایلام امروز
20 آذر 1400

پایگاه خبری ایلام امروز در خصوص آخرین وضعیت کودک دوساله هلیلانی که مهر ماه امسال در پارک جنگلی هلیلان با وضعیت اسفناکی توسط مردم پیدا شد با همتی مدیرکل بهزیستی استان به گفتگو پرداخت.

غارت درختان شلم توسط سارقان طبیعت
20 آذر 1400

سارقان منابع طبیعی در کمال آرامش و با امنیت کامل درختان شلم را قطع میکنند و این سرمایه طبیعی استان را به تاراج می برند.

تجهیزات اورژانس هوایی به تهران منتقل می شود /اورژانس هوایی ایلام در آستانه تعطیلی !
02 آذر 1400

خبرنگار تابناک به نامه ای دست یافت که اورژانس کشور در نامه ای به اورژانس استان خواسته است که تجهیزات نگهداری بالگرد اورژانس استان را به نماینده شرکت بالگرد آوا سلامت تحویل دهند .

اجاره نشینی دیگر خوش نشینی نیست / پناه آوردن مستاجر ایلامی به چادرنشینی
26 مهر 1400

افزایش نرخ اجاره در ایلام هم همانند سراسر کشور بسیاری از مستاجران یا همان خوش نشین‌های سابق را با مشکل مواجه کرده است.

شایستگان قربانیان جنگ سرد ایلات در استان!
26 مهر 1400

"طالب صادقیان "بیش از هرکس دیگری به این موضوع واقف بود که خطر پای گذاشتن دوباره به عرصه قدرت با وجود حواشی ایجاد شده در دوران مدیریتش ،مخالفین سفت وسخت غیر همفکر و پرونده قطور قضایی گشوده شده در پیش روی او و مهمتر از همه تغییر قدرت سیاسی در کشور ،کمتر از پای گذاشتن تعمدی در میدان مین نیست.