×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Sunday, 3 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مدافعان حقوق بشر و آزادی اندیشه یا حامیان ترور قتل و جنایت علیه بشریت
علی رضا تهرانی فر

علی رضا تهرانی فر مدیرمسئول ایلام امروز: کشورهای غربی و آمریکا همواره خود را به عنوان مدافعان سرسخت حقوق بشر و آزادی بیان و اندیشه معرفی کرده اند، اما در باطن این کشورها هیچ ارزش و اهمیتی برای حقوق بشر و آزادی اندیشه قائل نیستند.

امپریالیسم جهانی با شعارهای رنگین و تصنعی در تلاش است جهان یکدست و یک شکل با فرهنگ آمریکایی به وجود آورد. کشورهایی که در مقابل این پروژه قرار می گیرند را با انگ های مختلف، از جمله کمویسم ، تروریسم ، تندرو و بنیادگرا و غیره از سر راه بر می دارند.

آنها بدنبال خالی کردن جهان از اندیشه های غیر خودی هستند، این مدعیان دروغین انسانیت با شعارهای  دهن پرکن و دروغین خود سعی می کنند، مردم کشورهای دیگر را به سوی اندیشه های مورد نظر خود جذب کنند. این مدعیان دروغین حقوق بشر و آزادی های اندیشه و بیان در ظاهر دم از انسانیت و آزادی اندیشه می زنند اما در باطن به کشورهای ضعیف و مظلوم یورش نظامی می برند و کشورهایی که افکار و اندیشه ای مخالف آنها داشته باشند را با هر روشی سرکوب می کنند

آنها اگر واقعا مدعی حقوق بشر هستند، چرا کشورهای که مخالف اندیشه هایشان هستند را سرکوب می برند، چطور غیر نظامیان کشورهای مخالف  را ترور می کنند! حقوق بشر آمریکایی واسرائیلی تنها یک افسانه دروغین است برای ترغیب مردم دیگر کشورها بخصوص خاورمیانه پر نفت جهت پذیرش اندیشه آمریکایی و آمریکایی گرایی، آمریکا اگر به حقوق بشر اهمیت می داد، از طریق ترور های ناجوانمردانه غیر نظامیان را هدف قرار نمی دادند. آنها اگر مدافع بشر بودند، از کشور کودک کشی اسرائیل حمایت نمیکردند، آنها هر زمان که پای منافعشان به وسط بیاید مدافع سرسخت حقوق بشر می شوند، در مقابل پامیال شدن حقوق انسانیت در عربستان سعودی سکوت می کنند، و کوچکترین مشکل داخلی ایران را به بهانه حقوق بشری در بوق و کرنا می کنند.

غرب و بخصوص آمریکا از طریق رسانه های بزرگی که در اختیار دارند، با صنعت فرهنگ سعی در استاندارد سازی محصولات فرهنگی و تولید و توزیع اندیشه های مورد نظر خود برای سرتاسر جهان را دارند. آنها پس از آنکه از لحاظ فرهنگی مردم کشورهای هدف را به سوی خود جذب کردند، از طریق سرویس های جاسوسی قوی که در اختیار دارند بستر را برای روی کار آمدن سیاستمداران نزدیک به خود مهیا می کنند و پس از روی کار آمدن این سیاستمداران همسو بازار آن کشورها را برای خود می کنند، ابتدای محصولات و تولیدات آمریکایی و غربی به بازار می آید و سپس پایگاه نظامی خود را در آن کشور بنا می کنند. مردمان آن کشورها زمانی به خود می آیند دیگر کار از کار گذشته است.

کشور ما سالهاست در مقابل این جریان فکری و امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا مقاومت کرده است. واقعیت این است آنها نمی توانند ببیند اندیشه ای قدرتمند در مقابلشان قد علم کند. جهان برای امپریالیسم خلاصه شده است در یهودیت و سفید پوست مسیحی. هر اندیشه ای غیر از این دیگری است و باید از سر راه برداشته شود.

وقتی نتوانستند از طریق اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و نظامی به کشور ما نفوذ و ما را تسلیم کنند، رجوع آورده اند به ترورهای ناجوانمردانه نخبگان و دانشمندان هسته ای کشورمان، امپریالیسم جهانی خود را مدعی حقوق بشر و آزادی بیان می نامد اما تاب تحمل پذیرش اندیشه ای ایرانی اسلامی را ندارد. از طریق حذف فیزیکی دانشمندان هسته ای ما را از بین می برند

از هر اندیشه سیاسی، جناج و حزب و گروه فکری که باشیم وقتی پای خاک ایران و خون ایرانی به میان بیاید تا آخر ایستاده ایم، ترور بزدلانه و ناجوانمردانه دانشمند فقید هسته ای کشور بار دیگر  از چهره رذل و پست این جریان های کثیف برای ما رونمایی کرد. یکبار دیگر به ما نشان دادند آنها نمی خواهند ایران اسلامی با اندیشه ای مستقل پیشرفت کند. وقتی قدرت و توان رویاروی مستقیم با ایران را ندارند، دست به ترور های ناجوانمردانه بزدلانه می زنند.

بدون شک این ترور باعث نمی شود ما از مسیر خود ذره ای عقب نشینی کنیم، این ترور باعث نمی شود ما بیخیال اندیشه های خود شویم این ترور باعث نمی شود ما در مقابل امپریالیسم جهانی تسلیم شویم…گیرم فخری زاده را ترور کردید با رویش ناگزیر فخری زاده ها چه می کنید….

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.