×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Sunday, 3 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
شعبان بی مخ های استان بدنبال مصونیت رسانه ای هستند
علی رضا تهرانی فر

جریان های تندرو مدعی انقلابی گری دراستان بدنبال ایجاد مصونیت رسانه ای و انتقادی هستند. عده ای که هر کجا پای منافع شخصیشان به میان می آید با یک نقل قول از رهبری همه چیز را  به سود خود مصادره می کنند. این جریان تصور می کند هیچکس حق انتقاد از آنها را ندارد و تاب تحمل انتقاد را ندارد.  مملکت را به سود خود مصادره کرده اند،  چکمه بر گلوی دولت بر برآمده از رای ملت گذاشته اند و چوب لای چرخ دولت می گذارند و اسم این کار را آتش به اختیار می نماند.
  اینکه هر شخصی سرخود هر گونه تندروی و کار غیر منطقی انجام دهد و بعد اظهار کند طبق بیانات رهبری آتش به اختیار است که دیگر سنگ بر روی سنگ بند نخواهد  ماند. با تعمق در بیانات رهبری مشخص می گردد آتش به اختیار در شرایط خاصی برای یک سری افراد خاص بیان شده است. رهبر انقلاب همواره بر روی رعایت قانون و جلوگیری از بی قانونی و خودسری و بی نظمی تاکید فرموده است.
 منظور ایشان از آتش به اختیاری انجام فعالیت های فرهنگی به صورت خودجوش است نه بی قانونی و بی نظمی و انجام هر نوع امور خودسرانه.
 آتش به اختیار در اندیشه رهبر انقلاب به معنای انجام کار فرهنگی تمیز و خودجوش است خود ایشان می فرمایند:  آنچه ما گفتیم معنایش این است که در تمام کشور، جوان ها و صاحبان اندیشه و فکر، صاحبان همت، خودشان با ابتکار خودشان، کارها را- کارهای فرهنگی- را پیش ببرند، منافذ فرهنگی را بشناسند و در مقابل آنها، کار انجام بدهند.
عده ای با کج فهمی و برداشت غلط از فرمایش مقام معظم رهبری تصور می کنند فحاشی، طلبکاری و قلدری و حمله بی هدف به جریان های رقیب یعنی آتش به اختیار بودن.
مدعیان دروغین انقلاب با ارزشی خواندن خود هر عمل غیرقانونی و مختل کننده را به آتش به اختیار بودن خود می چسبانند.
 این افراد پا را از گلیم خود فراتر نهاده و مدعی مصونیت رسانه ای نیز هستند.  در کشوری که رسانه های آن به رئیس جمهورش یعنی شخص اول کشور از لحاظ اجرایی شدیدترین نقدها را وارد می کنند، شما انتظار دارید به شما هیچگونه انتقادی وارد نشود!
 برخی از این تندروهای مدعی تاب و تحمل پذیرش انتقاد را ندارند. خود این مدعیان در طول ۷ سال گذشته شدیدترین انتقادات را به دولت اعتدال (میانه رو)  وارد کرده اند در جاهایی حتی نقد ها از حالت نقد خارج شده و رنگ و بوی فحاشی و توهین به دولت به خود گرفته بود، و این عمل خود را آتش به اختیار بودن خود ربط می دادند. حال رسانه ای به آنها انتقاد کرده تحمل پذیرش آن را ندارند و شروع کرده اند به لگد پراکنی.
 این جریان مدعی انقلابی باید متوجه باشد که هیچگونه مصونیت رسانه ای ندارند و هر کجا رسانه لازم بداند از آنها انتقاد خواهد کرد.
 رسانه های استان شدیدترین انتقادات را به عملکرد دولت و مسئولین دولتی بدون توجه به جریانات سیاسی و جناح گرایی تنها در راستای  و بهبود خدمتگزاری به مردم وارد نمونده.  اینجا ” جمهوری اسلامی ایران ” است نه حکومت اسلامی ایران لطفا فراموش نکنید و تحمل پذیرش اندیشه رقیب را داشته باشید و به جای برآشتفگی و هزیان گویی منطقی و متین رفتار کنید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.