×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 30 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
خواب جدید استاندار ایلام/انتصاب فرمانداری غیرچرداولی برای چرداول
علیرضا تهرانی فر

به گزارش ایلام امروز استاندار ایلام قصد دارد شخصی غیر بومی شهرستان چرداول بی تجربه و ناکارآمد را بعنوان فرماندار شهرستان انتصاب کند.

در شهرستان چرداول قحطی رجال پیش نیامده است که استاندار قصد دارد برای مهم‌ترین حساس ترین وکلیدی ترین پست سیاسی این شهرستان فردی غیر بومی شهرستان چرداول را انتخاب نماید.

ظاهرا استاندار غریبه، همانند دیگر شهرستان های استان ایلام، شناختی از شهرستان چرداول ندارد که اگر شناخت داشت قطعا برای سکان فرمانداری این شهرستان نگاهش به بیرون نبود.

ظاهرا مشاوران و اطرافیان بهرام نیا نیز همانند خودش با ایلام غریبه هستند، که اگر آشنا بودند این مشورت را به استاندار نمی دادند.

شهرستان چرداول‌ دارای فرزندان توانمندی است که یا تجربه فرمانداری دیگر شهرستان های استان را در کارنامه دارند یا گزینه‌ فرمانداری شهرستان های استان بوده و‌ هستند. اگر‌ بنا به انتصاب فرماندار برای چرداول باشد اولویت اول انتخاب از بین فرزندان شایسته چرداول است.

مردم تجربه دوران احمدی نژاد و مدیران احمدی نژاد و خسران و‌ زیانی که این طیف برای کشور در پی داشتند را هرگز‌ فراموش نکرده ایم، آقا استاندار آزموده را آزمودن خطاست لطفا با این انتصابات کشور را دو دستی به سوی بحرانی تر شدنش هل ندهید.

مردم استان ایلام به خوبی طعم تلخ ناکارآمدی و سومدیریت این مدیران احمدی نژادی را چشیده اند.

بخاطر منافع استان ایلام قصد داشتیم سکوت کنیم و منتظر بودیم با انتخاب مدیران جوان انقلابی و شایسته از تمامی جریان ها بدون توجه به طیف سیاسی آنها‌ مفهوم دولت ملی رئیس جمهور رئیسی را تداعی ببخشید و آن را عملیاتی کنید، اما ظاهرا با سکوت ما رسانه ها شما و دوستانتان هر روز‌ به گستاخانه‌ترین شکل ممکن به مردم استان ایلام‌دهن‌ کجی می کنید.

به شما جدا تذکر می دهیم از خوابی که برای شهرستان چرداول دیده اید بیدار شوید زیرا ما هرگز زیر بار انتخاب فرماندار غیرچرداولی احمدی نژادی نخواهیم‌ رفت، و در صورت این انتصاب اشتباه انتظار‌ هیچگونه‌ همراهی‌ و همدلی‌ با شخص مذکور را در این شهرستان نداشته باشید که در این صورت خدا می‌داند چه پیش خواهد آمد…

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.